Zapraszamy na konferencję wieńczącą projekt Szkoła Działań Strażniczych

logo sds

.

Zapraszamy na konferencję pt. „Kontrola obywatelska – niechciana siostra partycypacji?”, która odbędzie się 24 lutego 2014 roku (poniedziałek) w godz. 14.00 – 18.00 w Spółdzielni Handlowo-Usługowej „Kłos” w Krakowie (ul. Szlak 65, sala konferencyjna).

Czy partycypacja ma sens bez kontroli obywatelskiej? Czy kontrola uniemożliwia partycypację? Jak to jest z tą „niechcianą siostrą”?

Wpadnijcie na konferencję, porozmawiajmy o tym, jak krakowskie (i nie tylko) ruchy miejskie, organizacje i „zwykli” obywatele mogą skorzystać na kontroli obywatelskiej.

Tematyka konferencji poświęcona będzie kontroli obywatelskiej i partycypacji społecznej. Głos zabiorą eksperci z dziedziny kontroli obywatelskiej i partycypacji. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną też wyniki prowadzonych od czerwca 2013 działań uczestników projektu Szkoła Działań Strażniczych.

Uczestnicy Szkoły Działań Strażniczych otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Do udziału w wydarzeniu serdecznie zapraszamy organizacji pozarządowych zajmujących się przejrzystością życia publicznego i partycypacją, dziennikarzy, przedstawicieli urzędów gmin z terenu województwa małopolskiego, a także przedstawicieli innych instytucji publicznych, pracowników naukowych małopolskich uczelni, studentów oraz wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic..

Udział w konferencji jest bezpłatny..

Rejestracji na konferencję należy dokonać za pomocą dostępnego poniżej formularza zgłoszeniowego. Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza w terminie do 21 lutego 2014 r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na konferencji, potwierdzenia udziału będziemy przesyłać drogą mailową po 20 lutego 2014 r.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu, bardzo prosimy o jak najszybsze przesłanie informacji na adres: anna.cioch@stanczyk.org.pl; do udziału w konferencji zaprosimy wtedy osoby z listy rezerwowej.

.

PROGRAM KONFERENCJI.

info-swiss-dofin_sds13